Teisinės paslaugos internetu
Thank you for doing business with us!


Sveiki atvykę į Paulavičius & Partners

Siekdami suklestėti ir pranokti konkurentus šiandienėje verslo aplinkoje, privalote susitelkti ties savo pagrindiniu verslu. Visais teisiniais bei mokestiniais klausimais pasirūpinsime mes. 

Į kiekvieną klientą žiūrime lyg į partnerį, kurio problemos tampa mūsų bendromis problemomis. Kartu sprendžiame kaip geriausiai išspręsti susidariusią situaciją. 

Kartu galime pasiekti aukščiausių tikslų. Profesionalios mūsų paslaugos padės įgyti konkurencinį pranašumą ir būti tarp lyderiaujančių įmonių savo srityje. 


Paulavičius & Partners savo veiklą pradėjo 2009 m. Tais pačiais metais mūsų paslaugomis pasinaudojo vienas iš Lietuvoje veikiančių universitetų, pacientų teisėmis besirūpinanti organizacija, vėliau klientų ratas nuolat augo. Laukė vis sudėtingesnės situacijos, kurių dėka įgijome dar daugiau patirties. 

2015 m. gegužės 18 d. Čekijos Vyriausiajame Administraciniame teisme, Brno mieste, vyko seminaras „Supreme administrative courts and evolution of the right to publicity, privacy and information “, kuriame dalyvavo 28 administraciniai teismai. Seminare buvo pristatyta mūsų atstovaujamo kliento  administracinė byla, kaip pavyzdys migracijos teisės srityje. 

2016 m. pradėjome teikti paslaugas mokesčių teisės srityje, tvarkome įvairių juridinių asmenų apskaitą. Apskaitos ir teisinių paslaugų apjungimas padeda operatyviau reaguoti į nemokius klientus, nepradelsti išieškojimo. Tai didina tikimybę atgauti skolas. 

Mes išnagrinėsime Jūsų verslo procesus ir suteiksime pagalbą visose valdymo srityse, kad galėtumėte susitelkti ties savo verslu.